Про нас

«Міхаель» – це про відпочинок, спокій, гармонію та найсмачнішу кухню

Будиночок подорожей «Міхаель», що на Міжгірщині відзначається якісним відпочинком у комфортабельних котеджах та вишуканою кухнею.

Готель має унікальну концепцію. Адже його господарі власноруч розробляли дизайн та стиль. До прикладу, ландшафтний дизайн розробляла пані Віра – дружина власника. Сам же пан Михайло, надихаючись, мальовничими гірськими краєвидами та сімейними традиціями спроектував інтер’єр та екстер’єр апартаментів.

Окрім того, будувавши комплекс, сім’я мріяла, щоб кожен відвідувач зміг поринути у так звану гастрономічну подорож. У меню ресторану пропонуються страви різних регіонів, які дозволять ознайомитись із їхніми кулінарними традиціями.

Варто відзначити, що готель абсолютно новий – працює із літа 2020 року.

Інформаційна довідка

Відпочинковий комплекс знаходиться праворуч від в’їзду в Міжгір’я. Заселення відбувається до 14:00, висеоення – о 12:00. Ресторан працює із 8 до 23:00. Останнє замовлення приймаємо за годину до закриття. За додаткову фіксовану оплату можливо продовжити роботу караоке-залу.

На сайті ми розмістили 3D-туру будинком подорожей «Міхаель». Однак, зважайте на те, що он-лайн мандрівка не передасть тієї автентичної атомсфери, яка панує у нас у закладі.

І пам’ятайте, наша головна мета забезпечити вам, незабутній відпочинок у форматі гастрономічної подорожі.